Kontrola Sbének→Tadyk!!

Červenec 2008

pozadíčka na blogy

28. července 2008 v 20:51 | ivca

letni koktejly

26. července 2008 v 20:07 | ivca

anketa15

18. července 2008 v 11:03 | ivca

anketa14

17. července 2008 v 12:17 | ivca

postavy z simpsonovi

17. července 2008 v 11:52 | ivca

RODINKA SIMPSONOVI
Celé jméno: Homer Jay Simpson

Věk: 39 let

Výška postavy: 182 centimetrů
Váha: okolo 105-110 kilogramů

Oblíbené hlášky: D'oh! - Ty jeden mrňavej! - Wohoo!

Přátelé: Lenny, Carl, Barney, Vočko

Nepřátelé: Ned Flanders, Patty, Selma,George Bush

Zaměstnání: Homer dělá ve Springfieldské jaderné elektrárně v sektoru 7G bezpečnostního technika, avšak za svůj život už měl nad 100 profesí.

Český dabér:Vlastimil Bedrna, od 13.série Vlastimil Zavřel

Zajímavosti: Homerovi je 39 let (někdy se uvádí 36, 37 nebo 38),Nadevše miluje sledování telky, jídlo (hlavně koblihy, steaky a slaninu) a pivo Duff. Nikdy nedá dopustit na své spolupracovníky Lennyho a Carla, neustále opilého kámoše Barneyho a barmana Vočka,
Celé jméno: Marjorie Simpsonová

Rodné příjmení : Bouvierová

Věk: 34 let

Výška (i s vlasy) : 259 cm

Oblíbené auto: Chevrolet Canyonaro

Přátelé: Ruth Powersová

Český dabér: Jiří Lábus

Zaměstnání : Marge je nezaměstnaná, ale v minulosti pracovala jako prodavačka preclíků a nemovitostí. Pracovala také jako učitelka na Springfieldské ZŠ, v jaderné elektrárně, jako policajtka a servírka.

Zajímavosti: Ve svých objemných vlasech již našla kočku Sněhulku, Maggie, sklenici s pěnezmi na vánoční nákupy, šekovou knížku, fotku s Lennym.
Věk : 10 let Celé jméno : Bartholomew Jo-Jo SimpsonCelé

Výška postavy: 94 centimetrů

Oblíbené hlášky: Caramba!

Přátele: Milhouse Van Hauten, Spasitel (jeho pes)

Nepřátele: Levák Bob (Sideshow Bob), pan Dement Nelson Muntz, Jimbo Jones, Dolph a Kerney

Zaměstnání : Student 4.třídy Springfieldské základní školy

Český daber: Martin Dejdar

Zajímavosti: Je absolventem vojenské školy, objevil kometu (meteorit), rád se na budovách apod. podepisuje sprejem El Barto, vzkřísil mrtvé, pleny nosil dlouhých pět let.
Celé jméno : Líza Marie Simpsonová

Věk: 8 let

Výška : 91 cm

Idol: jazzman Marty Krvavá Dáseň

Přítel: Janey

Nepřítel: Ralph Wiggum

Zaměstnání : Studentka 2.třídy základní Springfieldské základní školy

Český dabér: Helena Štáchová

Zajímavosti: Je to vegetariánka. Byla to brankářka v Apuově hokejovém týmu. Stala se malou Miss Springfield. Účastnila se celoamerické soutěže v hláskování, kde skončila na druhém místě. Navrhla panenku "Líza lví srdce". S Bartem moderovala dětské zpravodajství Kids News. V budoucnosti bude nejspíš prezidentkou Spojených státu Amerických.
Věk: 1 rok Celé jméno: Margaret Simpsonová

Výška postavy: 61 centimetrů

Český dabér: Helena Štáchová

Přátele: Televize

Nepřátele: Dítě se srostlým obočím (Gerald)

Oblíbená činnost: Cucání svého dudlíka

Zajímavosti: Umí řídit auto, postřelila pana Burnse, neboť jí chtěl vzít lízatko, z kostek umí sestavit vzorec E=MC² (EMCSQU), zachránila Homerovi život před utopením, při úvodní scéně v obchodu stojí 847.63 dolarů (přibližně 17 800,- Kč), perfektně umí hrát na saxofon.

anketa13

16. července 2008 v 17:27 | ivca

anketa12

16. července 2008 v 17:17 | ivca

animace

15. července 2008 v 15:01 | ivca

diplomy za bleskovku2

7. července 2008 v 10:27 | ivca

h2o fotky

5. července 2008 v 18:00 | ivca

32 otazek pro tebe

5. července 2008 v 13:23 | ivca


Test otázky


Vem si tužku a papír napiš si čisla od 1 do 32 nejlepe pod sebe a piš si odpovědi na otázky.

1.Jsi zamilovaná?(odpověď napiš na papír)(napiš ano nebo ne)

2.Máš rád(a) zvířata?(napiš ano nebo ne)

3.Jméno chlapce/dívky

4.Část těla?

5.Den tvého narození?

6.Oblíbená barva?

7.Chodíš rád(a) do kina?(napiš ano nebo ne)

8.Jméno chlapce/dívky(jiné než předtím)

9.Číslo tvého domu?(nebo paneláku)(Když nemáš domov vymysli si číslo)

10.Víš jak vypadá kočka?(napiš jo nebo ne)

11.Jméno chlapce/dívky(zase jiné)

12.Libovolné číslo?

13.Kde spíš?

14.Tančíš rád(a)?(napiš jo nebo ne)

15.Proč?

16.Máš rád(a) hudbu?(napiš ano nebo ne)

17.Zvíře které máš rád(a)?

18.Pravěké zvíře?

19.Lesní zvíře?

20.Domácí zvíře?

21.Chodíš rád(a) k zubaři?(napiš jo nebo ne)

22.Chodíš rád(a) do kina?(napiš ano nebo ne)

23.Jméno chlapce/dívky?(zase jiný)

24.Tvé šťastné číslo?

25.Máš rád(a) zmrzlinu?(odpověz ano,ne)

26.Část těla(jinou než před tím)

27.Oblíbená barva?

28.Učíš se rád(a)?(napiš opak)(ano,ne)

29.Číslo do pěti?

30.Na čem nejraději spíš?

31.Zdrobnělina jakého koliv jména

32.Máš rád(a) tanec?

h2o články

5. července 2008 v 10:18 | ivca
Něco o seriálu h2o Seriál je o třech šestnáctiletých dívkách, které prožily celý svůj život ve městě blízko pláže. Rikki je chytrá a zajímá se o spoustu věcí, Emma je hodně sebejistá a sportovně založená, Cleo trochu nejistá a nešikovná. Jako všichni ostatní, i ony řeší problémy se školou, oblečením a kluky... Jejich životy se však jednoho dne změní. Dívky zjistí, že se po kontaktu s vodou stanou mořskými pannami. Navíc mají neobyčejné schopnosti. Rikki dokáže vodu ohřívat a Emma zase zmrazit. Cleo dokáže otočit proud vody jiným směrem anebo jej formovat do jiného tvaru. Tohle všechno je na ně samotné moc. Ještěže mají věrného kamaráda Lewise.. 1.holky mají nové schopnosti-oheň,vítr a bouřky+velké zmrazování 2.nová spolužačka Charlotta-bléé 3.Cleo a Elliot mají nové hlasy-budeme si muset zvyknout 3.rodiče Cleo se rozešli-chudák Cleo a Kim 4.Cleo se s Lewisem rozešla kvůli tomu,že byl každou minutu dne s ní a chtěl dělat všechno za ni 5.Cleo nemá ofinu 6.poprvé za všechny díly se tam objevil Nateův mladší brácha Billy 7.Elliot se dal ze surfování na fotbal-jeho trenér je Nate 8.Lewis má novej účes 9.Charlotta se zamilovala do Lewise-hádejte,jak to asi dopadne 10.holky zezačátku neuměly ovládat své nové schopnosti,pak se jim to ale podařilo 11.Znělku H2O nezpívá Ellie Henderson,ale Kate Alexa 12.Charlotta bude taky mořská panna 13.Rikki bude znovu chodit se Zanem 14.Poprvý za celej seriál se ukáže táta Rikki a jejich bydliště

životopis

2. července 2008 v 11:42 | ivca
Životopis-Britney Spears Životopis:Britney Spears je dcera Lynne, učitelky na základní škole, a Jamieho, pracovníka ve stavebním průmyslu. Od čtyř let zpívala v místním kostele. V osmi letech Britney Spears odjela do Atlanty na konkurz do Disneyova Mickey Mouse klubu (Mickey Mouse Club). Tam sice tehdy neuspěla, protože tvůrci tohoto pořadu ji považovali za příliš mladou, než aby v něm mohla vystupovat. Přesto si jí všiml jeden z producentů a pomohl jí najít agenta v New Yorku. Doprovázená matkou a mladší sestrou strávila Britney Spears několik letních prázdnin studiem v Professional Performing Arts School. V roce 1991 si zahrála v broadwayském představení Ruthless nastudovaném podle thrilleru The Bad Seed z roku 1956. V jedenácti letech se úspěšně stala členkou Disneyova Mickey Mouse klubu. Na sezony roku 1993 a 1994 bydlela v Orlandu na Floridě, kde si zahrála v dětské show jako například tehdy dvanáctiletí Justin Timberlake a Joshua "JC" Chasez - nynější členové skupiny 'N Sync a dále třeba Nita Booth (Miss Virginia 1998) nebo Ryan Gosling z Mladého Herkula. Po zrušení Disneyova Mickey Mouse klubu začala chodit na střední školu doma v Luisianě. Po roce studia začala toužit znovu po vystupování a vrátila se zpět do New Yorku. Kde se seznámila s producentem Ericem Fosterem Whitem, který dříve pracoval s Boyzone, Hi-Five a Whitney Houston. Stále pokračovala ve středoškolském studiu za pomoci soukromých učitelů. Začátkem roku 1998 bylo první album Britney Spears hotovo. Do obchodů se dostalo v lednu (...Baby One More Time) a to byl pro Britney osudový okamžik - bleskově se vyhouplo do čela snad všech světových hitparád. Britney Spears si také získala fanoušky dobrou marketingovou strategií, když zpívala v supermarketech a nechala zřídit bezplatnou telefonní linku, na níž se hráli její písně. Její vzhled školačky, blonďaté culíky a těsný svetřík ve videoklipu Baby One More Time si našel okamžitě milióny fanoušků. V současné době se snaží prosadit i na poli filmu, kde byla její první role v roce 2000 jako letuška v epizodní roli v thrilleru Longshot. Podle jejích slov ale chce aby hudba byla vždy na prvním místě. V roce 2002 si zahrála hlavní roli ve filmu Crossroads, v němž si zahrála Lucy. Lucy pořád piští, ale podaří se jí splnit si svůj sen: vystoupí jako zpěvačka v klubu. Ještě se Britney objevila v dalším filmu Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember", kde vystupuje sama za sebe.Dále:V roce 2001 CD Britney.V roce 2002 se rozešla se svým přítelem a proto v roce 2003 vydala CD In The Zone, kde popisuje své city. 17.9.2004 se vdala za tanečníka Kevina Federlina, vydala CD My Prerogative:Greatest Hits + Megamix a nazpívala song Someday. 14.9.2005 se jí narodil syn Sean Preston Spears Federline

bleskovka2

1. července 2008 v 22:00 | ivca |  bleskowky
1.čauky
2.kam pojedes na prazky?
3.chodis na koupak?
4.ses radsi ve vode nebo na plazi?
5.jakej je tvuj nej obchod z oblecenim?
6.chodis v lete v balerinach nebo v zabkach?
7.mas radsi leto nebo zimu
8. mas rad/a jahodovou zmrzlinu?
9. jakou mas barvu vlasu
10. jakou mas rad/a zmrzlinu?
11.pojedes na tabor?(v lete)
12. co chces na diplom:D