Kontrola Sbének→Tadyk!!

Květen 2008

kosmetika

26. května 2008 v 7:41 | ivca
Líčení a účesy

Barevná typologie

Barvu líčení byste měli přizpůsobit nejen barvě šatů a kytice, ale také svému barevnému typu. Barevná typologie je velmi složitá a Váš typ Vám určí jen zkušená vizážistka, proto jen velmi stručně. Lidé se dělí na čtyři barevné typy: Jarní, letní, podzimní a zimní. Každému z nich nejvíce sluší určité barvy, a i když samozřejmě bez větších následků můžete nosit jakékoliv barvy, Vaši krásu podtrhne právě jen několik správných barev. Tak proč o nich nevědět?

Jarní typ

světlá pleť se zlatožlutým nádechem, světlé oči, světlé vlasy s odstínem do zlata, většinou se dobře opaluje. Doporučujeme: jemný make-up, transparentní podklad, rty a tváře růžový a lososový podtón (ne křiklavě růžový), víčka pastelové tóny zjemněné šedou nebo světle hnědou. Na řasy barevné řasenky, nebo šedé a hnědé. Černá řasenka působí příliš tvrdě. Oblečení a doplňky (včetně kytice): světlé, svěží, jasné, ale zároveň pastelové tóny, směřují spíše do lososova nebo meruňkova.

Letní typ

světlá pleť, může mít také podtón do olivova, má namodralý spodní tón. Vlasy mohou být světlé nebo tmavší, mají vždy popelavý tón. Děti mají většinou světlé vlasy, které později tmavnou. Oči mohou mít různou barvu - nejčastěji šedomodrou nebo šedozelenou, ale mohou mít různé odstíny modré, šedé nebo zelené, mohou být také oříškově hnědé. Doporučujeme: Podklad světle béžový, buď neutrální nebo s odstínem do růžova. Rouge tlumeně růžová. Rtěnka: raději světlé, modrorůžová, světle hnědá. Oční stíny: Chladné, kouřové pastelové tóny, peleťový lesk. Řasy a obočí: šedá nebo černá, vyvarujte se barevných řasenek. Obočí hnědá nebo šedá, ne černá. Letnímu typu sluší téměř všechny barvy, ale lehce zastřené - jako v horkém letní dni.

Podzimní typ

světlá, zlatavá pleť, často s pihami nebo s broskvovým nebo zlatě béžovým podtónem. Červené vlasy nebo zlatý třpyt ve světlých nebo hnědých vlasech. Doporučujeme: Podklad: světle béžový s odstínem po lososové. Stíny v teplých, zemitých barvách - hnědočervená, khaki, olivová, hořčicově žlutá, meruňková. Řasy a obočí hnědé, může být i černá zjemnělá jinou barvou. Rouge broskvová nebo terakota. Podzimní typ může nosit také oranžovou a měděné tóny.

Zimní typ

tmavé vlasy, oči intenzivní barvy v chladných tónech, pleť s modravým nádechem. Doporučujeme: Podklad: co nejslabší, nejlépe transparentní. Rouge: chladná růžová a jen velmi slabě. Oční stíny: kouřové, chladné odstíny - šedé, šedohnědé. Rtěnka: všechny tóny červené (bez nádechu žluté nebo hnědé). Může být i růžová nebo fialová. Řasy a obočí: černá, zelená, modrá, fialová - nutno kombinovat s barvou rtěnky.

Použitá literatura:
Perfektní MAKE-UP, Rüdigerová Marnit, nakladatelství Ikar v roce 1993.
Barvy pro krásu, Buscherová Chrástek, nakladatelství Ikar v roce 1992.

anketa8

25. května 2008 v 10:06 | ivca
anketa 8 :D :D

baleríny

24. května 2008 v 11:19 | ivca

Písničky

22. května 2008 v 21:47 | ivca
Láďa má velkou hlavu jak pytel
od bananu .Láďovi to moc
nepálí.Když musí něco řešit
tak ho někdo musí pleštit
a když to nepomůže tak ho za
to stáhnem s kůže a to je náš
láďa bránický :) :) :) :) :) :)

fotečky ashley

18. května 2008 v 21:13 | ivca

životopis

18. května 2008 v 13:27
Ashley Tisdale
modelka, herečka, zpěvačka
Datum narození: 02.07.1985 Místo narození: West Deal, New Jersey Znamení: Rak


Životopis: [editovat životopis Ashley Tisdale]
Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů např.: Smart Guy, 7th Heaven, Grounded for Life, Boston Public, Strong Medicine, Charmed a Beverly Hills, 90210. Zazářila v seriálu The suite life of Zack and Cody jako chůva hlavních postav Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001. Poté se Ashley Tisdale stala známou. Nejvíc ji proslavila role v televizním filmu High School Musicial, kde ztvárnila zápornačku Sharpey a hrála jí více jak přesvědčivě!

Kromě herectví se věnuje také hudbě. Už ve dvanácti letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona. Své první sólové album vydala 6.2.2007. Její neznámější písničky jsou Not like that, He said, she said a Suddenly.

Osobní
Rodiče: Lisa a Mike Tisdale
Sourozenci: starší sestra Jen

anketa7

18. května 2008 v 11:38 | ivca
anketa 7

anketa6

18. května 2008 v 10:51 | ivca
anketa 6 je hruba

horoskopy2008

18. května 2008 v 9:56 | ivca
BERAN ( 21.3. - 20.4.)
Pokud si chcete koupit něco hezkého na sebe nebo do domácnosti, není nic snazšího než zajet s rodinou do nejbližšího supermarketu. Jistou záležitost zkomplikuje partner tím, že vám zapomene vyřídit důležitý vzkaz.


BÝK ( 21.4. - 21.5.)
Buďte vybíraví a vyhněte se neútulným, zatuchlým restauracím a kavárnám. Vyplatí se vám vyhledat podnik, třeba i o kus cesty dál, kde se není třeba bát žádné infekce. Její nepříjemný průběh by vám pokazil nejen dnešní večer.


BLÍŽENCI ( 22.5. - 21.6.)
Zaskočí vás poťouchlost osoby, do které byste to neřekli. Moc si to neberte, podle Jupiteru jde o přechodný jev a brzy ji to přejde. Atmosféru setkání s příbuznými ovlivní fakt, že se bude již brzy vzájemně potřebovat.


RAK ( 22.6. - 22.7.)
Ohlásí se známý, o kterém jste dlouho neslyšeli. Zřejmě si společně někam vyrazíte. Mohli byste vzít celou rodinu. Nudit se nikdo nebude. Venuše s Lunou přejí rodinnému životu a společenským stykům. Záleží jen na vás, pro co se rozhodnete.


LEV ( 23.7. - 22.8.)
Budete překypovat iniciativou a nevšedními nápady. S elánem se pustíte do práce na zahradě a oprav v bytě. Nepočítejte s tím, že zaskočený partner hned začne tleskat a jásat. Musíte ho chvíli nechat, aby ten šok vydýchal.


PANNA ( 23.8. - 22.9.)
Ve společnosti lidí, které máte rádi, se budete cítit, jako by vás polil živou vodou. Po nesmělosti ani stopa, bez vybízení se rozpovídáte o svých starostech i radostech. U vytržení bude hlavně rodina, takhle uvolnění jste už dlouho nebyli.


VÁHY ( 23.9. - 23.10.)
Pokud se někam zpozdíte nebo vám ujede vlak, není třeba zoufat. Určitě se dříve či později do cíle dostanete. V některých případech to bude napínavé, ale zase bude mít o čem vyprávět. Starosti vám přidělá iniciativní, ale nešikovný soused.


ŠTÍR ( 24.10. - 22.11.)
Všechny v okolí nakazíte dobrou náladou. Nepřipustíte, aby byl někdo smutný. Určitě vymyslíte nějaký atraktivní program. Nepřepočítávejte peníze na veřejnosti. Budou se kolem vás točit různí pobertové a přijdete ke škodě.


STŘELEC ( 23.11. - 21.12.)
Konstelace Marsu s Jupiterem láká k sportovní a fyzické činnosti. Máte šanci přesvědčivě dokázat, že se v mnohém vyrovnáte i mladším kamarádům, sousedům a svým dětem. Rychlostí a fyzickou kondicí asi ne, ale šikovnosti ano.


KOZOROH ( 22.12. - 20.1.)
Pokud jde o dnešní program musíte ho vymyslet sami. Vaši blízcí se chtějí bavit, ale žádné velké úsilí v tomto směru nevyvinou. Chce to něco nápaditého, v opačném případě budete nuceni sáhnout hluboko do peněženky.


VODNÁŘ ( 21.1. - 20.2.)
Vcelku příjemný průběh bude mít posezení s příbuznými. Jako byste se domluvili, žádná ožehavá témata a dvojsmyslné poznámky. Nebezpečí se skrývá v návrhu, abyste se při zpáteční cestě zastavili v nějakém obchodním centru.


RYBY ( 21.2. - 20.3.)

Předzvěstí rušného dne je pohyb Merkuru. Čeká vás nejedno překvapení, většinou příjemné. Jistou hrozbu představuje pobyt v místech, kde to moc neznáte. Opatrnost je nezbytná na neupravených okreskách a polních cestách.

ewa

17. května 2008 v 20:18 | ivca
Ewa Farna
Ewa Farna s polskou deskou Sam na sam.

pokojik olsenek

10. května 2008 v 19:47 | zanka

pokojíček olsenek

Tak sem se divala na net co je novyho a narazila jsem natohle:)
Image hosting by Photobucket